admin
Dvije pobjede i jedan poraz u gradskom derbiju! - 06/Jul/2010

U gradskom derbiju protiv vršnjaka iz "Basket 2000" ostvarili smo dvije pobjede i jedan poraz. Pobjede su odnijeli juniori i pioniri a kadeti su u najlošijoj utakmici ove sezone zabilježili poraz.

Juniori su u odličnoj utakmici slavili sa 80:66 (18:23, 13:10,19:16, 30:17). Nakon lošeg starta u prvoj četvrtini naša ekipa je preuzela konce igre u svoje ruke i zasluženo slavila veoma važnu pobjedu. Najbolji u našim redovima bili su Lončar, Čolić i Jokić, ali i ostali igrači zaslužuju pohvale.

Pioniri su pobjedili sa 66:51 (17:20, 12:16, 15:8, 22:7) ali su do pobjede došli teže nego što rezultat govori.

Kadeti su zabilježili poraz 30:64 (8:9, 11:26, 8:21, 3:8). Utakmica je prelomljena u drugoj četvrtini kada je protivnik zaigrao zonski presing u odbrani na koju se naša ekipa ne snalazi i do kraja imamo puno izgubljenih lopti pa protivnik sasvim zasluženo pobjeđuje.